Terug naar hoofdinhoud

Artiest van de maand

In 2025 brak Lars landelijk door dankzij zijn deelname aan het SBS6-programma Talent Unplugged. Zijn indrukwekkende cover van Lose Control van Teddy Swims maakte diepe indruk op zowel de jury als het publiek.

In februari is MIES de artiest van de maand bij Omroep Drimmelen radio.
MIES is de artiestennaam van Michel de Ruiter.

In januari is ‘Alle 13 Jaanke’ de artiest van de maand bij Omroep Drimmelen radio.
Daar Gaan We Weer! Ciska Cigaret, Guan ta na Mera en Knee de Grote, ofwel Alle 13 Jaanke, knallen weer als vanouds!

De Bredase zanger Frank Verkooyen heeft een eigen Nederlandstalig repertoire en vele singles uitgebracht. Hits als: “Kom wie wil er met mij dansen“, ‘’Dans de hele nacht met mij’’ en ‘’De waarheid’’ galmen vrijwel dagelijks uit ons kroegencircuit.

In november is Ramkop de artiest van de maand bij Omroep Drimmelen.
In het hart van Brabant, tussen de modder, motoren en bier, klinkt een geluid dat niet te stoppen is.

In oktober is Slàbak de artiest van de maand bij Omroep Drimmelen radio. Slàbak is een indiepopband uit omgeving Eindhoven, zo'n anderhalf jaar geleden ontstaan.